Vymeň modré Santorini za zelené Poloniny

Cyklojazdou, ktorá sa uskutoční v nedeľu 19. júna na trase Stakčín - Ruské - Topoľa - Stakčín chceme širokú verejnosť pozvať do Polonín užiť si neskutočne skutočnú prírodu zo sedla bicykla. Ide o nesúťažnú cyklojazdu bez spoločného štartu, ktorá je určená pre cyklistov nad 18 rokov. Počet účastníkov je obmedzený na 20. 


Štartovať budeme v Stakčíne. Dĺžka trasy predstavuje spolu 50 kilometrov s prevýšením 970 metrov, vedie po cestných komunikáciách a nespevnených cestách. Pre každého registrovaného účastníka je pripravené občerstvenie a medaila. Súčasťou podujatia je aj ukážka aktivít občianskeho združenia Košiar a prehliadka dreveného chrámu v Topoli a Obecného múzea v Stakčíne. Na cyklojazdu si môžete objednať e-bajk z požičovne poloniny.bike. Dobrovoľné štartovné na podporu cykloturistiky je 3 €. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom nižšie zverejneného formulára do 16.6.2022.


Registrácia Stakčín (od 8:00 - 8:30 h) - areál Obecného múzea v Stakčíne, Čsl. armády 137/67 Stakčín. Po registrácii nás čaká obhliadka múzea so sprievodcom a následne individuálny nástup na trasu.


Trasa:


Stakčín - rázcestie Jalová (nástup na okruh popri VD Starina) - Ruské (zastávka pri studničke) - Runina (zastávka pri Runinskom vodopáde) - Topoľa (Košiar, o.z., Topoľa 69 - krátka ukážka aktivít združenia a občerstvenie, návšteva dreveného chrámu sv. archanjela Michala) - rázcestie Topoľa - Príslop - Stakčín.

Objednávka ebajku: Ebajk na cyklojazdu požičiava TIC Neskutočne skutočné Poloniny v Snine za poplatok 30 eur na deň. Je potrebné si ho rezervovať priamo cez nižšie uvedený formulár. Odvoz ebajkov do/zo Stakčína zabezpečujú organizátori podujatia. Viac informácií a výber e-bajkov nájdete tu: poloniny.bike.


Na cyklojazdu sa môžete prihlásiť prostredníctvom nižšie uvedeného formulára do 16.6.2022. 

Podmienky účasti na podujatí a všetky ďalšie potrebné informácie nájdete v dokumente Informácie pre účastníkov cyklojazdy Poloniny. Odoslaním registračného formulára súhlasíte s podmienkami účasti na podujatí, spracovaním osobných údajov pre účely registrácie na podujatí Cyklojazda Poloniny a spracovaním fotodokumentácie z uvedeného podujatia na marketingové účely.


UPOZORNENIE: Vaša registrácia je úplná až po prijatí potvrdzujúceho e-mailu zo strany organizátora. V prípade, že ho po registrácii neobdržíte, kontaktujte nás prostredníctvom emailu [email protected] alebo na čísle +421 905 147 101. 

logo-dark

Lajkuj, zdieľaj alebo sleduj nás na:

mdvsr

slovakia-travel

Kontakty

OOCR Horný Zemplín
Malá Domaša 106
094 02 Slovenská Kajňa

tel. č.: +421 905 147 101
e-mail: [email protected]

Užitočné odkazy

Dokumenty
Aplikácia

Realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky

Copyright © 2021 OOCR HZ. Všetky práva vyhradené.
Created with by www.webgang.sk