Na stiahnutie

Horný Zemplín - relax, šport, zdravie

Interaktívna mapa

Interaktívna mapa

Cyklotrasy

Štúdia cyklotrás regiónu Horný Zemplín a Horný Šariš

Počasie

S podporou

Travel in Slovakia – Good Idea
Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja S

Domov > Úvod > AktualityNovoročný darček Vihorlatského múzea v Humennom - za návštevu výstavy kalendár

Novoročný darček Vihorlatského múzea v Humennom - za návštevu výstavy kalendár Vihorlatské múzeum v Humennom si dovoľuje oznámiť ctenej verejnosti, že vydalo na prahu nového roka nový propagačno-prezentačný kalendár Renesančný kaštieľ Humenné 2017. Nástenný kalendár ponúka unikátne zábery na najzaujímavejšie zrekonštruované  časti renesančného kaštieľa, sídla Vihorlatského múzea v Humennom. 
Trinásť farebných záberov  jedinečným spôsobom zachytáva obnovené, mnohé doteraz neviditeľné architektonické prvky kaštieľa po nedávno ukončenej rekonštrukcii objektu. Ide o limitovanú sériu propagačno-prezentačného nástenného kalendára, ktorý Vihorlatské múzeum vydalo ako súčasť prezentácie spravovaného kultúrneho dedičstva. 
Na prahu nového roka ponúka Vihorlatské múzeum tento produkt ako bonus pre prvých sto návštevníkov prebiehajúcej  výstavy Ikony vo svojich priestoroch. Absolvovať unikátnu výstavu starobylých ikon zo 17. - 20. storočia vo výstavných priestoroch múzea a získať zdarma kalendár môžu návštevníci múzea v pracovných dňoch do konca januára 2017. 
Vihorlatské múzeum ďakuje všetkým svojim návštevníkom za doterajšiu prejavenú priazeň a teší sa na spoluprácu a stretnutia aj v ďalšom období.Odporúčame


Členovia