Na stiahnutie

Horný Zemplín - relax, šport, zdravie

Interaktívna mapa

Interaktívna mapa

Cyklotrasy

Štúdia cyklotrás regiónu Horný Zemplín a Horný Šariš

Počasie

S podporou

Travel in Slovakia – Good Idea
Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja S

Domov > Úvod > AktualityLEGENDÁRIUM 2017 vo Vihorlatskom múzeu v Humennom

LEGENDÁRIUM  2017 vo Vihorlatskom múzeu v Humennom Pokračovanie letnej cestovateľskej a poznávacej hry Krajskej organizácie cestovného ruchu  Severovýchod Slovenska s kultúrnymi pamiatkami Prešovského kraja sa začalo 1. júna a potrvá do 11. septembra 2017. Prostredníctvom mobilnej hry Legendárium Go, stolovej hry a súťažných letákov spája a približuje Legendárium pätnásť pamätihodností Prešovského kraja.
V mobilnej súťažnej hre LEGENDARIUM GO je Vihorlatské múzeum jedným z  lokalizačných miest. Mobilná hra je stiahnuteľná do mobilu alebo tabletu na Google Play a App Store alebo cez stránku www.legendarium.info. Po lokalizácii cez GPS získava hráč súťažné body vo forme  zliav na ďalšie výlety. Hra podporujúca cestovateľské zážitky a  poznávanie kultúrnych pamiatok je venovaná deťom a rodinám. Výhrou sú víkendové pobyty pre rodiny, tablety, vstupy do rekreačných a zábavných stredísk a spoločne strávené chvíle na zaujímavých miestach Prešovského kraja.
Vo Vihorlatskom múzeu v Humennom môžu hráči v rámci súťaže zdarma získať stolovú hru Legendárium s hracími figúrkami a súťažným letákom. Súťažnú nálepku a kontrolný ústrižok Švejka (nalepuje sa do stolovej hry  a kontrolný ústrižok do súťažného letáku) získava hráč za vstupné do expozícií Vihorlatského múzea. Pri získaní v poradí šiestej súťažnej nálepky do súťažného letáku Legendárium, získava hráč zdarma farebné pexeso.
Potrebné informácie získajú všetci hráči na: www.legendárium.info alebo www.muzeumhumenne.sk.Odporúčame


Členovia