Na stiahnutie

Horný Zemplín - relax, šport, zdravie

Interaktívna mapa

Interaktívna mapa

Cyklotrasy

Štúdia cyklotrás regiónu Horný Zemplín a Horný Šariš

Počasie

S podporou

Travel in Slovakia – Good Idea
Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja S

Domov > Úvod > AktualityBicyklom za zaujímavosťami Humenného a okolia

Bicyklom za zaujímavosťami Humenného a okolia Obľúbené zábavno-poznávacie preteky Cyklopátrania Prešovským krajom mieria 23. júla do Humenného. Príďte na bicykli spoznať krásy, zaujímavosti aj pamiatky Humenného a jeho okolia. Súťažiť môžu jednotlivci a dvojice. Každý cyklista je zaradený do žrebovania o bicykel zn. Škoda!

Ako Cyklopátranie prebieha:

Počas pretekov má cyklista  na výber 15 miest rôznej náročnosti s príslušnou bodovou hodnotou. Je len na ňom, akú taktiku, trasu a ktoré body/miesta si zvolí. K dispozícii má 5-hodinový časový limit. Štart a cieľ je na spoločnom mieste – v areáli penziónu Aston v Humennom.

Súťažiaci zbierajú body za navštívené miesta prostredníctvom aplikácie Objavujme. V nej nájdu deň pred štartom  mapu lokality a na nej vyznačené súťažné miesta Cyklopátrania v Humennom, takže si vopred môžu zvoliť trasu a vybrať miesta, ktoré na bicykloch navštívia. Na štarte pretekov sa im v aplikácii otvorí možnosť lokalizácie (cez GPS). Na každom súťažnom mieste, ktoré cyklisti zdolajú, sa cez aplikáciu jednoducho zlokalizujú, čím získajú príslušnú bodovú hodnotu. Cyklisti s najvyšším počtom bodov a najlepším časom získajú zaujímavé ceny.

HLAVNOU CENOU Cyklopátraní je bicykel ŠKODA! Každý cyklista je automaticky zaradený do záverečného žrebovania o bicykel, ktoré sa uskutoční 10. 9. v Prešove. Zároveň je pripravená prezentačná výstava automobilov značky ŠKODA!
Kategórie:

Ženské dvojice: súčet veku a) do 60 rokov, b) nad 60 rokov
Mužské dvojice: súčet veku a) do 60 rokov, b) nad 60 rokov
Zmiešané dvojice: súčet veku a) do 60 rokov, b) nad 60 rokov
Muži – sólo
Ženy – sólo

Na pretekoch je potrebné mať so sebou mobilný telefón a v ňom stiahnutú aplikáciu Objavujme. Pred štartom sa súťažiaci v aplikácii zaregistruje do príslušného Cyklopátrania prostredníctvom nickname. Svoj nickname nahlási organizátorom pri registrácii. Súťažiace dvojice si vytvoria jeden spoločný nickname v jednom telefóne, nahlásia ho pri registrácii. Súťažiaci jednotlivec si taktiež vytvorí jeden nickname, nahlási ho pri registrácii.

Počas Cyklopátrania sa súťažiaci lokalizuje prostredníctvom GPS v aplikácii (nie je potrebné internetové pripojenie, až v cieli na synchronizáciu údajov). Lokalizovať sa je možné len po štarte.

Registrácia: Prebieha v deň pretekov 9.00 – 9. 45 hod. alebo vopred mailom na marketing@severovychod.sk (uviesť meno, priezvisko, vek, kontakt, dátum Cyklopátrania, súťažný nickname)

Štart: 10.00 hod. / Koniec: 15.00 hod.

Štartovné: Dospelí (vrátane detí nad 12 rokov): 4 €, Deti: 2 €, Rodinné štartovné (2 dospelí a 2 deti): 10 €. Štartovné zahŕňa mapu, pitný režim, občerstvenie v cieli (guláš + pečivo, nápoj).

V prípade záujmu si môžete rezervovať ubytovanie v príjemnom penzióne Aston, odkiaľ budete mať na preteky naozaj blízko. :-)


Ďakujeme partnerom: Škoda Autoservis Vranov n. Topľou, Bicykle SG Prešov, Penzión Aston Humenné, Birell, Dobré zo Slovenska, LimoŠpes s. r. o.

Organizátor: KOCR Severovýchod SlovenskaOdporúčame


Členovia