Na stiahnutie

Horný Zemplín - relax, šport, zdravie

Interaktívna mapa

Interaktívna mapa

Cyklotrasy

Štúdia cyklotrás regiónu Horný Zemplín a Horný Šariš

Počasie

S podporou

Travel in Slovakia – Good Idea
Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja S

Domov > ÚvodAktuality

 • Domaša je konečne plná a vidno to na návštevnosti: Ľudí prišlo o 100 percent viac! Domaša je konečne plná a vidno to na návštevnosti: Ľudí prišlo o 100 percent viac!

  Sezóna v rekreačnej oblasti Domaša - Valkov je v plnom prúde. Podnikatelia sa na leto pripravovali už od jari. Vodná nádrž je opäť plná.

  Domaša je konečne plná a vidno to na návštevnosti: Ľudí prišlo o 100 percent viac!
 • Honba za pokladmi Prešovského kraja Honba za pokladmi Prešovského kraja

  Zapojte sa do veľkej letnej hry a staňte sa hľadačom pokladov!

  Honba za pokladmi Prešovského kraja
 • Cyklistický chodník ikon Cyklistický chodník ikon

  Drevené chrámy východného obradu zvané „cerkvy“, stavané pôvodne bez jedného klinca, sú výsledkom staviteľskej zručnosti miestnych remeselníkov. Ich jedinečná umelecká výzdoba, charakteristické ikonostasy a prekrásna architektúra odzrkadľuje prelínanie latinskej a byzantskej kultúry.

  Cyklistický chodník ikon
 • Summer Fest po 9. rokoch na Domaši končí - odchádza na Šíravu Summer Fest po 9. rokoch na Domaši končí - odchádza na Šíravu

  Obľúbený festival Orange Summer Domaša Fest na Domaši končí a sťahuje sa na Šíravu. Svoj podiel viny má na celej tejto vzniknutej situácii nepochybne aj samospráva v obci Holčíkovce

  Summer Fest po 9. rokoch na Domaši končí - odchádza na Šíravu
 • Slávnostné prijatie PK Chemes Slávnostné prijatie PK Chemes

  Na pôde Mestského úradu v Humennom boli v utorok slávnostne prijatí štyria zverenci Plaveckého klubu Chemes so svojím trénerom a pätnásť futbalistiek zo Športového klubu Štich s dvomi členmi realizačného tímu.

  Slávnostné prijatie PK Chemes
 • Betlehem pre Humenné Betlehem pre Humenné

  V nedeľu 16. decembra sa námestie pred mestským kultúrnym strediskom zaplnilo domácimi, Humenčanmi, ale aj hosťami. V tento deň sa tu zišli aj zástupcovia troch cirkví, ktoré majú zastúpenie veriacich v našom meste, aby spoločne požehnali drevenému betlehemu.

  Betlehem pre Humenné
 • Rozžiarme si Vianoce Rozžiarme si Vianoce

  V nedeľu 16.12.2012 primátor mesta Ján Ragan spolu s predstaviteľmi cirkví v meste Vranov nad Topľou slávnostne „rozžiarili Vianoce“ a na odhalili drevený betlehem.

  Rozžiarme si Vianoce


Odporúčame


Členovia